"Wysoka jakość oferowanych usług dzięki wiedzy, poczuciu smaku i co najważniejsze umiejętności dostosowania się do potrzeb klienta
(jego gust i charakter), wysoka kultura osobista i miłe usposobienie sprawiają, że współpraca jest przyjemna, bez stresowa i co najważniejsze
 nie zajmuje zbyt dużo czasu – chyba polubię zmieniać garderobę."
 
 Arek – fizjoterapeuta

 

 

 

 "W końcu jestem pewna, że wszystko co mam na sobie odpowiada najnowszym trendom, a przy okazji nie odbiega zbytnio od mojego stylu.
 Pełen profesjonalizm i dobry kontakt z klientem sprawiają, że chętnie wrócę do p. Magdy."
 
 Renata – pedagog

 

 

 "'Powiedziec o Magdzie - stylistka, byłoby olbrzymim uproszczeniem. To kobieta charyzmatyczna, utalentowana, inteligentna, z ogromną wrażliwościa na drugiego człowieka; jej stylizacje odzwierciedlaja wielokrotnie ukryte głeboko ludzkie pragnienia, które czasami nie mogły byc ujawnione z powodu kompleksów, tkwieniu w zle rozumianej tradycji i blednym postrzeganiu siebie. Magda zrewolucjonizowała nie tylko moja szafę, ale mnie jako kobietę. Zrobiła to z dużym wyczuciem dając mi czas na zmianę.
Dzięki Magdzie jestem otwarta na nowe trendy, jestem szczesliwa i czuję się piękna i atrakcyjna, będę jej za to wdzięczna do konca życia"
 
 Renata

 

 

 

 "Profesjonalne podejscie, swietne przygotowanie przed spotkaniem. Mój odświeżony image został już skomplementowany przez meża i znajomych. Magda ma ogromna wiedze i przy tym jest bardzo sympatyczna osoba."


Aneta Project Manager

 

 

 

" Zakupy w towarzystwie Magdy to czysta przyjemność, a przy tym niesamowita oszczędność czasu. Dla mnie super opcją jest przeglądanie ofert internetowych przygotowanych przez Magdę, która przegląda setki stron i wyszukuje coś fajnego.Ustalasz z Magdą budżet, rodzaj poszukiwanej części garderoby i wreszcie zakupy nie są koszmarem, stratą czasu i nie kończą się bólem głowy, kiedy nie wiesz co wybrać."

 

 

 

" Pracuję w branży dekoracji wnętrz. Magda pomogła mi przełożyć zdobytą wiedzę o kolorach, fakturach i strukturach tkanin na moje ciuchy. Dzięki Magdzie "odgruzowałam" swoją szafę - nie do wiary !! :)  Ekonomiczne i przemyślane zakupy pod okiem fachowca sprawiły, że ciuchy układają się teraz w zestawy. Zmieniając elementy z zestawu tworzą się ubiory na różne okazje. Niby proste, ale sama bym na to nie wpadła - szacun Magda !!  Teraz ubieranie należy do moich małych przyjemności. :)  Dzięki tym wizualnym zmianom czuję się ze sobą bardzo dobrze. Magdo jeszcze raz DZIĘKUJE !!! Gorąco polecam indywidualne konsultacje z wyjątkową stylistką mentorką. "
                                            
Udostępnij wpis swoim znajomym:
Udostępnij na facebookUdostępnij na gogole+Udostępnij na tweet